AKTUALNOŚCI
Łódzki Klub Sportowy zaprasza na Minerską

Jarosław Dziedzic i Artur Kościuk, byli piłkarze ŁKS Łódź, którzy od 2010 roku z ogromnymi sukcesami prowadzą zespół Łódzkiego Klubu Sportowego (rocznik 2002) zapraszają od sierpnia wszystkie chętne dzieci. Chcą stworzyć kilka drużyn w różnych grupach wiekowych. Powodów jest kilka.

Wielokrotnie spotkałem się z przypadkami tego, że dzieciaki zostały odsunięte od treningów z Akademii Piłkarskiej ŁKS Łódź. I to nawet te – dziewięcioletnie. Usłyszały ponoć z ust jednego z panów, że się nie nadają. Ja pamiętam przypadek Rafała Pawlaka. On jako dzieciak siedział na ławce rezerwowych, a później rozegrał ponad 300 meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ktoś, kto mówi małemu dzieciakowi, że nie nadaje się do piłki powinien być wróżką – mówi Jarosław Dziedzic.

Trener Łódzkiego Klubu Sportowego przyznaje również, że w jego klubie nikt nikomu nie będzie sugerował tego, gdzie ma się uczyć. – Szkoła, owszem, jest bardzo ważna, ale jest to wybór rodzica. Nikt nie będzie krzywo patrzył na żadne dziecko, tylko dlatego, że nie wybrało sugerowanej mu szkoły. Nasz pomysł już teraz spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, a wszystkie chętne dzieciaki i ich rodziców zapraszamy od sierpnia. Wtedy zaczniemy treningi – dodaje Dziedzic.

6
Dodaj komentarz

6 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
6 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
rodzic akademia

Pan Dziedzic póki co ma wiele do powiedzenia w kwestii organizacji oraz zarządzania (w sposób krytyczny oczywiście) Akademia ŁKS ponieważ sam obecnie stworzył stowarzyszenie w którym trenują zawodnicy z rocznika 2002. Na dzień dzisiejszy trenuje na Minerskiej, jak długo? Pewnie nie wie sam, nie wspominając już o ewentualnych młodszych rocznikach. Nie wspomnę już nawet o sztabie szkoleniowym…

rks-radomsko-keeza