AKTUALNOŚCI
Łódzki Klub Sportowy zaprasza na Minerską

Jarosław Dziedzic i Artur Kościuk, byli piłkarze ŁKS Łódź, którzy od 2010 roku z ogromnymi sukcesami prowadzą zespół Łódzkiego Klubu Sportowego (rocznik 2002) zapraszają od sierpnia wszystkie chętne dzieci. Chcą stworzyć kilka drużyn w różnych grupach wiekowych. Powodów jest kilka.

Wielokrotnie spotkałem się z przypadkami tego, że dzieciaki zostały odsunięte od treningów z Akademii Piłkarskiej ŁKS Łódź. I to nawet te – dziewięcioletnie. Usłyszały ponoć z ust jednego z panów, że się nie nadają. Ja pamiętam przypadek Rafała Pawlaka. On jako dzieciak siedział na ławce rezerwowych, a później rozegrał ponad 300 meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ktoś, kto mówi małemu dzieciakowi, że nie nadaje się do piłki powinien być wróżką – mówi Jarosław Dziedzic.

Trener Łódzkiego Klubu Sportowego przyznaje również, że w jego klubie nikt nikomu nie będzie sugerował tego, gdzie ma się uczyć. – Szkoła, owszem, jest bardzo ważna, ale jest to wybór rodzica. Nikt nie będzie krzywo patrzył na żadne dziecko, tylko dlatego, że nie wybrało sugerowanej mu szkoły. Nasz pomysł już teraz spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, a wszystkie chętne dzieciaki i ich rodziców zapraszamy od sierpnia. Wtedy zaczniemy treningi – dodaje Dziedzic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Cały ŁKS Łódź mówi wielkie NIE dla Przytula i Dreslera. Pozdrawiamy wszystkie roczniki akademi.

  2. Czy będzie otwarte rocznik 2001 bo z tego rocznika Pan Przych.j wyrzucił dużo chłopaków A naprawdę był to fajny skład za trenera Traczyka czy Lirki A chłopcy mają w sercu przeplatanka nie tak jak Ci co doszli z Mazowii. Fajnie by było trenerzy gdyby taki rocznik powstał trzymam kciuki Rodzic
    monika190855@do.pl

  3. Zapewne jeden powód jest najważniejszy kasa ,kasa i kasa zawsze się tam w łodzi żarli miedzy soba działacze i na pewno nie chodziło i nie chodzi o dobro zawodnika

  4. Skazani przez Przytule na banicje trenerzy otwieraja konkurencyjna akademie? Jak wezma jeszcze do spolki pana Farynskiego to moze byc ciekawie.