Derbin: Na boisku kipiało od determinacji

PGE GKS Bełchatów w ostatnim meczu drugoligowego sezonu zremisował przed własną publicznością z Radomiakiem Radom i ostatecznie zakończył rozgrywki na ósmej pozycji. Trener Brunatnych Artur Derbin przyznał na pomeczowej konferencji prasowej, że jego drużyna była bardzo zdeterminowana. Pochwalił i pogratulował postawy swoim podopiecznym.

Dzisiaj na tym boisku aż kipiało od determinacji. Zespół Radomiaka napierał od pierwszych minut i chciał bardzo odnieść zwycięstwo. My cierpieliśmy, goście mogli strzelić 2-3 bramki. Na nasze szczęście to się Radomiakowi nie powiodła. W drugiej połowie nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Mocno pracowaliśmy na to, aby ten mecz wygrać. My nikomu nie chcieliśmy nic zabierać. Radomiak walczył do ostatnich minut o grę w barażach, a my walczyliśmy o to, aby udanie zakończyć sezon – powiedział szkoleniowiec Brunatnych.

Źródło: gksbelchatow.com