Termy Uniejów pewnie wygrały z Bzurą

To był mecz bez historii. W spotkaniu otwierającym 4. kolejkę łódzkiej klasy okręgowej Termy Uniejów pewnie pokonały przed własną publicznością Bzurę Ozorków 4:0 (1:0). Tym samym podopieczni Mateusza Zajdela zapisali na swoje konto trzecie zwycięstwo w tym sezonie i zrównali się punktami, przynajmniej na kilkanaście godzin, z prowadzącymi w tabeli rezerwami ŁKS i Widzewa.

Termalni w tym sezonie zamierzają być groźni dla każdej drużyny grającej w łódzkiej okręgówce. Piątkowy mecz rozpoczęli znakomicie. W 10. minucie wynik spotkania otworzył Tomasz Jatczak. Mimo wyraźnej przewagi gospodarzy w tej połowie meczu nie padła już żadna bramka. Trzy minuty po wznowieniu gry na 2:0 podwyższył Adrian Kasztelan. Kolejne dwa gole zdobył zaś Przemysław Sobolewski i ostatecznie Termy wygrały 4:0.

Termy Uniejów – Bzura Ozorków 4:0 (1:0)
Bramki: Tomasz Jatczak 10, Adrian Kasztelan 48, Przemysław Sobolewski 62, 71