AKTUALNOŚCI
Pilica odebrała punkty Orkanowi Buczek

Duża niespodzianka w spotkaniu, które zakończyło 13. kolejkę IV ligi łódzkiej. Orkan Buczek zaledwie zremisował na własnym boisku ze znacznie niżej notowaną Pilicą Przedbórz 1:1 (0:1). Wiele emocji przyniosły ostatnie minuty meczu. Obie drużyny miały swoje szanse na zdobycie zwycięskiego gola, ale na wysokości zadania stanęli bramkarze.

Absolutnym faworytem spotkania był Orkan. Pilica jednak przyjechała do Buczku z wielką wolą walki i pokazania, że ubiegłotygodniowa wygrana z Termami Nerem Poddębice nie była dziełem przypadku. Już pierwsza akcja przyniosła gościom gola. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Wiktor Majewski i Pilica objęła niespodziewane prowadzenie. Kolejne minuty również należały do gości. Świadczyć może o tym chociażby liczba rzutów rożnych – po pół godziny gry w tym elemencie prowadzili przyjezdni 5:1.

Po zmianie stron inicjatywę przejęli podopieczni Tomasza Kmiecika. Michał Lewandowski bronił jednak bardzo dobrze i z bramkarskim szczęściem. Dopiero w 62. minucie Orkanowi udało się wyrównać. Do siatki trafił rezerwowy Hubert Berłowski. Końcówka meczu to akcje z obu stron. Doskonałe okazje do zdobycia gola zmarnowali: Marek Jończyk i Przemysław Kornacki (Pilica) oraz Piotr Burski i Berłowski (Orkan). W sumie podział punktów należy uznać za zasłużony.

Orkan Buczek – Pilica Przedbórz 1:1 (0:1)
Bramki:
Hubert Berłowski 62 – Wiktor Majewski 4

Orkan: Chachuła – Niciak ż, Matuszczyk ż, Dolot ż, Sławiński (46′ Berłowski) – Serafinowicz (63′ Wroński), Kowalski, Siewiera, Wojtczyk, Michał Lewandowski – Burski.

Pilica: Michał Lewandowski – Kucharski (90′ Krawczykowski), Radziejewski, Ozga, Jończyk – Potakowski, Kornacki, Janowski, Rakowski, Lizińczyk (25′ Ruszkiewicz) – Majewski (90′ Krawczyk).

10
Dodaj komentarz

10 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
SANDOMIRO

Kibic Twój wpis świadczy o,, duźym,, ilorazie inteligencji bo nie mam długiego nosa i nie noszę okularów. Nie Ja jestem podmiotem moich wpisów tylko druźyna której kibicuję ORKAN BUCZEK. Liczę na sportowe argumenty a nie osobiste,, wycieczki,, pod moim adresem.

kibic

Sandomiro nie zmieniach tematu bo ci okulary spadną z tego długiego nosa

SANDOMIRO

Kibic na prezent to trzeba sobie zasłuźyć.Nad Twoją prośbą zastanowimy się. Pierwszeństwo mają Ci co nie znają topografii woj. Łódzkiego i nie wiedzą i nie interesują się piękną krainą i druźyną Gminy o nazwie BUCZEK.

kibic

Sandomiro to w Buczku macie już święta że prezenty rozdajecie w postaci punktów to ja poproszę 3 punkty dla Działoszyna,3 dla Zduńskiej Woli itd.itp.Jesteś śmieszny i nie wiesz jak tu się bronić

SANDOMIRO

Do Kibc dziękuję Ci bardzo PROROKU źe zauwźyłeś to,, psucie,, jesteś w błędzie, jeżeli dajemy komuś prezent w postaci punktów to na pewno tracimy ale tego nie źałujemy bo jesteśmy źyczliwi.