Pierwsza sparingowa przegrana PGE GKS

Na boisku w Rybniku-Kamieniu pierwszoligowy GKS Jastrzębie pokonał drugoligowców z PGE GKS Bełchatów 1:0 (0:0). Dla podopiecznych trenera Artura Derbina było to czwarty zimowy sparing i pierwszy przegrany. Wcześniej Brunatni pokonali ŁKS Łódź 2:1, KKS Kalisz 4:0 i zremisowali bezbramkowo ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

O wygranej pierwszoligowca zdecydowała bramka strzelona tuż po przerwie przez Krzysztofa Gancarczyka. 13 lutego (środa) bełchatowianie mają zaplanowany mecz kontrolny z innym pierwszoligowcem – Stomilem Olsztyn.

GKS Jastrzębie – PGE GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
Bramka: Krzysztof Gancarczyk 49

PGE GKS Bełchatów. I połowa: Lenarcik – Sierczyński, Michalski, Magiera, Grzelak – Czajkowski, Bartosiak, Mularczyk, Putin, Ryszka – Zdybowicz. II połowa: Niżnik – Stolarczyk, Grolik, Bociek, Biel – Kocyła, Rachwał, Matuszewski, Tylec, Thiakane – Mularczyk.