AKTUALNOŚCI
Marcin Kaczmarek w ŁKS-ie

Marcin Kaczmarek podpisał kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym i zaprezentował się dziennikarzom. Występujący ostatnio w Lechii Gdańsk zawodnik, związał się z ŁKS umową do końca sezonu, z opcją jej przedłużenia w przypadku awansu do Ekstraklasy.


keeza komplety sportowe


– Cieszę się, że będę grał w ŁKS. Rozpatrywałem też oferty z Cracovii i Polonii Bytom ale te kluby nie są pewne czy w nowym sezonie zagrają w Ekstraklasie. Przychodząc do ŁKS mam taką gwarancję, bo nie wyobrażam sobie abyśmy mogli nie awansować do wyższej klasy rozgrywkowej – powiedział wyraźnie rozluźniony i uśmiechnięty piłkarz.

Obecny na konferencji Tomasz Kłos poinformował dziennikarzy, że to najprawdopodobniej koniec ruchów transferowych w zimowej przerwie.

Marcin Kaczmarek ma 31 lat, urodził się w Sieradzu i jest wychowankiem Piasta Błaszki. W Ekstraklasie rozegrał do tej pory 130 spotkań i strzelił 9 bramek dla Korony Kielce i Lechii Gdańsk. Wcześniej grał w KKS Kalisz, Włókniarzu Konstantynów, Ceramice Opoczno i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W 2005 roku zaliczył także dwa występy w reprezentacji Polski.

Zaraz po konferencji prasowej Marcin Kaczmarek udał się na poranny trening. Już jutro nowy nabytek ŁKS zagra w jednym ze sparingów. O 12.00 łodzianie zmierzą się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, a o 14 zagrają ze Zniczem Pruszków. Mecze zostaną rozegrane w Konstantynowie Łódzkim.

Źródło: ŁKS

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments