AKTUALNOŚCI
Zmiany w Konstatynowie Łódzkim

W Konstantynowie Łódzkim odbyło się Walne Sprawozdawczo-Wyborcze zebranie lokalnego klubu KKS ,,Włókniarz”. Podczas obrad wybrano nowe władze na czteroletnią kadencję.

gadzety kibica keeza

 


Niekandydujący Bogdan Michalak został wybrany ,,honorowym” prezesem KKS Włókniarz. Na stanowisko nowego prezesa został wybrany Marcina Młynarczyk. Pozostały skład zarządu: Jarosław Banasiak (wiceprezes do spraw piłki nożnej), Jerzy Jaśniak jr (wiceprezes do spraw podnoszenia ciężarów), Dariusz Olejniczak (wiceprezes do spraw piłki ręcznej), Sławomir Tołwiński (wiceprezes do spraw młodzieżowych) oraz członkowie: Eugeniusz Czech, Jarosław Gławenda, Marcin Jakiel, Mariusz Paliświat, Sebastian Rajchert, Wojciech Skorupa, Piotr Stelmasiak, Andrzej Wawrzyniak.
W komisji rewizyjnej znalazły się osoby: Zbigniew Skowroński (przewodniczący), Witold Agata (wiceprzewodniczący) i Jan Gnitecki.

KKS „Włókniarz” zrzesza 178 zawodników, w tym w poszczególnych sekcjach: 119 (piłka nożna), 49 (piłka ręczna), 10 (podnoszenia ciężarów).

Nowy prezes – Marcin Młynarczyk ma 35 lat, pracuje w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi, był zawodnikiem sekcji piłki nożnej KKS „Włókniarz”, jest pomysłodawcą i organizatorem Orlikowej Ligi Mistrzów.

Nowe władze mogą przyczynić się do zmiany gry w klubie, miejmy nadzieję że na lepsze. Zmiany są wskazane gdyż Włókniarz na półmetku rozgrywek ligowych zajmuje 13 miejsce i ma tylko 5 punktów przewagi na miejscem spadkowym!!! Drużynie, która w ubiegłym roku walczyła o awans do III ligi na finiszu rozgrywek zabrakło tylko 2 punktów. W tym roku jest gorzej i drużyna musi walczyć o utrzymanie a nie o awans. Życzymy powodzenia drużynie w walce na wiosnę.

Dla przypomnienia Konstantynów Łódzki leży w powiecie pabianickim. W mieście znajduje się pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią z oświetleniem, którego nie ma nawet w Pabianicach. W ostatnim czasie w Pabianicach aż huczy w lokalnej prasie, że drużyny PTC i Włókniarz Pabianice nie mają gdzie trenować i rozgrywać swoich meczy sparingowych. Władze miasta powinny pójść o rozum do głowy i zrobić coś w tym kierunku by oglądać mecze swoich drużyn we własnym mieście a nie na boiskach CHKS-u w Łodzi, gdzie kluby są zmuszone rozgrywać swoje mecze kontrolne.

Zdjęcia źródło: http://www.43bis.media.pl/wiadomosci

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments