AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W okręgu sieradzkim coraz bliżej końca sezonu. Jutrzenka Warta, która jest liderem klasy okręgowej, spotka się z rezerwami Warty Działoszyn i jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Czarni Rząśnia, zajmujący drugie miejsce, zagrają na wyjeździe z TS Janiszewice i także powinni zainkasować trzy punkty. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów ligowych.

plecaki-sportowe-keeza

Klasa okręgowa
(sobota – 18 maja)
16:00 – LKS Masłowice – GKS Chojne – Kamyk
17:00 – LZS Brąszewice – Tęcza Brodnia – Tądel
17:00 – Jutrzenka Warta – Warta II Działoszyn – Felcenloben
17:00 – MLKS Konopnica – Słowian Dworszowice – Badziak
17:00 – KS Karsznice – LKS Zapole – Bednarek
(niedziela – 19 maja)
16:00 – TS Janiszewice – Czarni Rząśnia – Janecka
16:00 – MULKS Łask – Unia Sulmierzyce – Szala
17:00 – Piast Błaszki – MKS Zduńska Wola – Szandała

Klasa A
Grupa I
(sobota – 18 maja)
17:00 – Orzeł Galewice – GLKS Strzelce Wielkie – Dawid Grzelak
(niedziela – 19 maja)
15:00 – KS Kraszkowice – LKS Kiełczygłów – Pietrzak
16:00 – Sparta Mokrsko – Warta Osjaków – Woźniak
16:00 – KKS Kurów – Skrzynex Łaszew – Kamyk
17:00 – GLKS Biała – LZS Krzyworzeka – Piotr Romek
17:00 – LKS Wierzchlas – Jaga Lututów – Waloch
17:00 – LZS Trębaczew – Prosna Wyszanów – Szulc
18:00 – Start Łubnice – Prosna Wieruszów – Miś

Grupa II
(sobota – 18 maja)
17:00 – Victoria Szadek – LKS Kalinowa – Kulawiecki
17:00 – Pisia Zygry – Inter Sieradz-Woźniki – Aleksandrowicz
17:00 – RKS Rychłocice – Rokita Rokitnica – Dąbrowski
(niedziela – 19 maja)
13:00 – LKS Kobierzycko – LGKS Charłupia Mała – Dawid Grzelak
13:00 – Ostrowia w Ostrówku – Hetman Rusiec – Dróżdż
15:00 – Unia Sieradz-Męka – LKS Pyszków – Jałowy
15:00 – LZS Rębieskie – Sokół Goszczanów – Holewski
16:00 – GKS Sędziejowice – UKS Ustków – Tądel

Klasa B
Grupa I
(sobota – 18 maja)
16:00 – LZS Pątnów – Park Starzenice – Golański
17:00 – KS Radoszewice – Płomień Makowiska – Mateusz Rutecki
(niedziela – 19 maja)
11:00 – Orion Olewin – KS Wieluń – Bieniek
16:00 – Zryw Ożegów – Piast Ruda – Antończyk

Grupa II
(sobota – 18 maja)
16:00 – Hetman Żdżary – LKS Łyskornia – Kowalewski
(niedziela – 19 maja)
11:00 – KS Ożarów – Start Świątkowice – Witaszek
14:00 – Zryw Wójcin – LZS Młynisko – Jasiński
15:00 – Centra Walichnowy – KS Czarnożyły – Lenica
15:00 – Victoria Skomlin – KS Osiek – Witaszek
17:30 – LZS Staw – KS Feniks Komorniki – Jasiński

Grupa III
(sobota – 18 maja)
16:00 – MUKS Widawia – Orzeł Wola Wiązowa – Jakóbczak
17:00 – Amatorzy Zapolice – Olimpia Karsznice – Dróżdż
(niedziela – 19 maja)
17:00 – LUKS Bałucz – Korab Łask – Aleksandrowicz
17:00 – Pogoń II Zduńska Wola – LZS Wrońsko – Drużbicki

Grupa IV
(sobota – 18 maja)
17:30 – MUKS Wróblew – LKS Socha – Lipka
(niedziela – 19 maja)
17:00 – Złoczewia Złoczew – Iskra Stolec – Mateusz Rutecki
17:00 – LKS Wola Będkowska – Warta II Sieradz – Tomczyk
17:30 – LKS Tubądzin – LKS Kamienna – Juchner

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibic

To co zrobił Szala na meczu w Łasku, prosi się tylko o wyrzucenie go z sedziowania, dramat!!!

Michał

RKS Rychłocice – Rokita Rokitnica w SOBOTĘ o 17

rks-radomsko-keeza