Sześć bramek i remis w Byczynie

Remisem 3:3 zakończyło się spotkanie inaugurujące 29. kolejkę IV ligi łódzkiej. W Byczynie kibice zobaczyli bardzo ciekawe widowisko, a miejscowe Termy podzieliły się punktami z Pilicą Przedbórz. Sytuacja na boisku zmieniała się jak w kalejdoskopie, a walcząca o utrzymanie Pilica mogła w końcówce przechylić szalę wygranej na swoją stronę.

Już w 6. minucie Jakub Tazbir pokonał bramkarza gospodarzy Jakuba Niedomagałę po świetnym podaniu Daniela Potakowskiego. Gospodarze rzucili się do odrabiania strat, ale do 41. minuty Mateusz Sobczyk zachowywał czyste konto. Do wyrównania doprowadził strzałem z kilku metrów Jakub Bistuła, a chwilę później prowadzenie dał gospodarzom z rzutu karnego Jakub Owczarek.

Pilica jednak nie rezygnowała. Dziesięć minut po wznowieniu było 2:2, a celną główką popisał się Oleksii Naidyshak. 240 sekund później podopieczni Patryka Ożadowicza odzyskali prowadzenie, a po raz drugi na listę strzelców wpisał się Bistuła. Końcówka należała do gości. W 83. minucie bramkę na 3:3 strzelił Wiktor Majewski, który chwilę później mógł strzelić kolejnego gola. Jeszcze w doliczonym czasie gry świetną sytuację miał rezerwowy Bartłomiej Madej, ale strzelił zbyt słabo i jeden z graczy Term Neru wybił piłkę z linii bramkowej.

Termy Ner Poddębice – Pilica Przedbórz 3:3 (2:1)
Bramki: Jakub Bistuła 41, 59, Jakub Owczarek 45-karny – Jakub Tazbir 6, Oleksii Naidyshak 55, Wiktor Majewski 83

Termy Ner Poddębice: Niedomagała – Owczarek, Retkowski, Majorowicz, Kobryń – Lewandowski (60′ Kubiak), Marciniak, Frącek (65′ Pasik), Bistuła (75′ Kochanek), Masztakow (60′ Smolarek) – Narożnik

Pilica Przedbórz: Sobczyk – Radziejewski (70′ Brych), Flaszka, Naidyshak (62′ Madej), Jończyk (46′ Rakowski) – Potakowski, Kornacki, Barański, Tazbir (46′ Kucharczyk), Lizińczyk ż – Majewski

Sędziował: Tomasz Majkowski. Widzów: 50