Sokół zremisował z ostatnim zespołem tabeli

To może być najkosztowniejszy remis Sokoła Aleksandrów w tym sezonie. Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka zremisowali bezbramkowo na swoim boisku z ostatnim w tabeli ŁKS Łomża i jeśli w niedzielę Legionovia pokona na swoim boisku Pelikana Łowicz, to będzie miała tyle samo punktów co aleksandrowianie. Zostanie jednak liderem tabeli, bo wygrała z Sokołem 1:0 i zremisowała 2:2.

Gospodarze byli zdecydowanym faworytem tego meczu. Widzowie liczyli nawet na grad bramek. Tymczasem goście się postawili. Sokół dopiero w 38. minucie miał okazję na gola, ale Dawid Kaczmarek trafił w bramkarza, zaś kilka minut później niezłą okazję zmarnował Dawid Cempa. Goście też mogli zdobyć bramkę, ale Jakub Lemanowicz obronił groźny strzał.

Po zmianie stron Sokół przycisnął. W 50. minucie blisko strzelenia gola był Piotr Kasperkiewicz, a chwilę później Artur Gieraga. Przewaga miejscowych wzrastała, ale nie potrafili pokonać bramkarza przyjezdnych i mecz zakończył się sensacyjnym remisem 0:0.

Sokół Aleksandrów – ŁKS Łomża 0:0
Sokół: Lemanowicz – Gieraga, Ślęzak, Woźniczak, Szarpak – Kacperkiewicz, Pecyna, Kaczmarek, Broź (66′ Sarafiński), Rozwandowicz (77′ Głowiński) – Cempa.