Remis Rycerzy Wiosny na pożegnanie I ligi

ŁKS Łódź miał szansę być mistrzem I ligi. Gdyby podopieczni trenera Kazimierza Moskala wygrali w Opolu z Odrą, to wyprzedziliby w tabeli końcowej Raków Częstochowa. Rycerze Wiosny zremisowali jednak 3:3, a drużyna spod Jasnej Góry przegrała u siebie z Wigrami Suwałki 1:2. ŁKS przegrał mistrzostwo jednym punktem.

Mecz w Opolu rozpoczął się po myśli łodzian, bo już w 9. minucie gola strzelił Patryk Bryła. Na przerwę łodzianie schodzili prowadząc 3:0, bo bramki zdobyli jeszcze Rafał Kujawa oraz Maksymilian Rozwandowicz. Po zmianie stron miejscowi dwukrotnie pokonali Dominika Budzyńskiego, który zastąpił etatowego bramkarza Michała Kołbę. Trzeci gol dla Odry padł po samobójczym trafieniu Maksymiliana Rozwandowicza.

Odra Opole – ŁKS Łódź 3:3 (0:3)
Bramki: Dawid Błanik 51, Mateusz Czyżycki 60, samobójczy 73 – Patryk Bryła 9, Rafał Kujawa 38, Maksymilian Rozwandowicz 45

ŁKS: Budzyński – Grzesik, Rozwandowicz, Juraszek, Rozmus – Bryła (69′ Piątek), Bielak, Wolski, Łuczak, Pyrdoł (75′ Ratajczyk), Kujawa (79′ Sekulski)