AKTUALNOŚCI
Trenuje u nas Gruzin…

Młodzieżowy reprezentant Gruzji – Nika Dzalamidze od rundy wiosennej występował będzie w Widzewie Łódź. Klub wypożyczył 19-letniego ofensywnego pomocnika z gruzińskiego Baia Zugdidi. Umowa została zawarta na rok z możliwością pierwokupu.


tomadex wszystko dla kibica


Nika to bardzo utalentowany zawodnik młodego pokolenia. Jest dobrze wyszkolony technicznie, potrafi odnaleźć się w polu karnym. Słyszeliśmy wcześniej już o tym zawodniku a gdy tylko nadarzyła się okazja sprawdzenia go podczas treningów i meczów sparingowych, to skorzystaliśmy z tego. Mamy nadzieję, że Nika okaże się wzmocnieniem drużyny i zostanie z nami na dłużej. Oczywiście musi sobie najpierw wywalczyć miejsce w składzie – mówi Mateusz Cacek, wiceprezes Widzewa.

Gruzin przebywa z nami od kilku tygodni i był z drużyną na dwóch zgrupowaniach – w Cetniewie i Portugalii. W trakcie tego okresu zaprezentował się z dobrej strony. Nika jest perspektywicznym zawodnikiem z umiejętnościami – dodaje trener Widzewa Czesław Michniewicz.

Dzalamidze był ostatnio wypożyczony z gruzińskiego Baia Zugdidi do rosyjskiego CSKA Moskwa, gdzie występował w drużynie rezerw. Jest on młodzieżowym reprezentantem Gruzji. Grał w kadrze do lat 17 i 19, a ostatnio występuje w drużynie do lat 21.

żródło: Widzew Łódź

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments