AKTUALNOŚCI
Kto kierownikiem piotrkowskiej delegatury?

Tadeusz Kruk w Skierniewicach, Jan Łochowski w Sieradzu – to kierownicy delegatur Łódzkiego Związku Piłki Nożnej w dawnych okręgach skierniewickim i sieradzkim. W piotrkowskim okręgu tymczasem duża niewiadoma. Stanisław Sipa, który jest prezesem OZPN Piotrków, waha się czy podpisać umowę z ŁZPN.

Sipa nie zdecydował jeszcze czy będzie kierownikiem piotrkowskiej delegatury, czy też przejdzie na zasłużoną emeryturę. W wywiadzie dla jednej z lokalnych stacji radiowych przyznał, że żal mu tego, że OZPN w Piotrkowie Trybunalskim przestanie istnieć.

Do końca bieżącego roku chcemy zorganizować walne zebranie delegatów klubów, podczas którego dokonamy likwidacji OZPN. Osobiście jest to dla mnie smutne, ponieważ cały czas mówiliśmy o decentralizacji, a idziemy w drugą stronę. To właśnie ja w 1978 roku wraz z prezesem Włodzimierzem Motyką doprowadziłem do rejestracji OZPN, a teraz przyjdzie nam wyprowadzić sztandar. Nic nie możemy zrobić, taką decyzję podjęto w centrali, musimy to uszanować i się podporządkować – powiedział Sipa.

Źródło: epiotrkow.pl

8
Dodaj komentarz

8 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
jan

OZPN PIOTRKÓW powinien pozostać.

Tadziu R

Czas tego pana już dawno minął! Wiec pora tylko na lepsze czasy dla naszego okręgu!

Marek

Panie Sipa że zacytuje klasyka; skoncz pan wstydu oszczędz…