AKTUALNOŚCI
Plan przygotowań Hetmana Rusiec

Od początku tego tygodnia do rozgrywek przygotowuje się beniaminek sieradzkiej klasy okręgowej – Hetman Rusiec. Tygodniowy mikrocykl podopieczni Mariusza Studzińskiego zakończą niedzielnym sparingiem w Osjakowie z miejscową Wartą, który rozpocznie się o godzinie 11:00. W kolejnych tygodniach Hetman ma w planach kolejne mecze towarzyskie.

Rywalami drużyny z Ruśca będą MLKS Konopnica i Polonia Gorzędów. Do poważniejszych sprawdzianów dojdzie na początku sierpnia, gdyż w pierwszy jego weekend zawodnicy Hetmana wejdą do gry w okręgowym Pucharze Polski. Pierwsze w historii kroki na boisku klasy okręgowej Hetman postawi na własnym terenie, gdy 18 sierpnia gościć będzie LZS Brąszewice.

W kadrze aktualnego mistrza grupy II sieradzkiej klasy A nie należy spodziewać się rewolucji. Do obszernego już zespołu dołączy 3-4 zawodników młodzieżowych, ale klub nie zamyka się na zainteresowanych występami w jego barwach. Wystarczy skontaktować się z administracją fanpage na Facebooku lub bezpośrednio z prezesem Konradem Bednarkiem (telefon: 665-069-290).

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Lewy
11 miesięcy temu

Witam hetmana wszystko fajnie jak w polskiej piłce bardzo ładna reklama prezesa Bonka wielu osób związanych z piłką ale prawda jest jedna jak szybko weszli do okręgówki tak szybko spadną do A klasy poczekamy do końca sezonu i zobaczymy czy co teraz piszę że to prawda .Pozdrawiam.o bym się mylił

Fan
11 miesięcy temu

Nowa siła łódzkiej piłki . Tylko HETMAN