AKTUALNOŚCI
Marcin Olejniczak odchodzi z Włókniarza

Włókniarz Konstantynów Łódzki bez trenera zespołu seniorów. Dotychczasowy szkoleniowiec Marcin Olejniczak odchodzi z klubu. Ma to związek z rezygnacją prowadzenia jednej z grup młodzieżowych we Włókniarzu. Zarząd klubu postanowił, że Olejniczak nie będzie również prowadził drużyny, która w przyszłym sezonie zagra w łódzkiej klasie A.

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Tim

Za 700 zł za miesiąc? Śmiechu warte ten co nie jest trenerem nie wie chyba ile czasu trzeba poświęcić samo przygotowanie konspektu czasem zajmuje więcej niż trening a przeważnie trening trwa 1.5 h.a to nie koniec wypadało być przynajmniej 30 min wcześniej i po treningu to już prawie ponad 2 godziny a gdzie dojazd a gdzie czas na własne sprawy bo przeważnie najpierw się jest w pierwszej pracy 8 h. Trenerzy u dzieci i młodzieży zarabiają grosze…

dobry wujek

Złotówy? Może wreszcie zaczniecie płacić trenerom? Kursy, licencje za kupę kasy, a w zamian 700 złotych. Wychodzi po niecałe 40 za trening. Dla porównania instruktor tenisa samozwańczy, bez kwalifikacji 80 + kort.

Waldek

Z takim zarządem kolesi trenerów co się nawzajem wybrali , Wlokniarz niedługo zginie , przestanie istnieć , odchodzą piłkarze , odchodzą trenerzy , niem odpowiednich ludzi którzy mogliby sponsorów pozyskać , organizacyjnie dno , wszystkie kluby dookoła się rozwijają a ten klub od wielu lat stoi w miejscu – skończy się zarządem komisarycznym !

adam

i w końcu brawa dla zarządu Włókniarza za męskie dezycje a nie pieszczenie się ze „złotówami”

Franek

Tylko kasa się liczy