AKTUALNOŚCI
Prestiżowe zwycięstwo Włókniarza Zelów

Meczami Włókniarza Zelów z Orkanem Buczek żyją piłkarze, działacze i kibice, a zwycięzca przez kilka miesięcy może czuć się w pewien sposób górą od rywala zza miedzy. I nieważne jest tu miejsce w ligowej tabeli. Po sobotnim spotkaniu 8. kolejki IV ligi łódzkiej powody do domu ma zespół Dawida Wnuka i Piotra Golańskiego. Pokonał u siebie Orkan Buczek 1:0 (0:0).

Faworytem wydawał być się zespół Tomasza Kmiecika. Derby rządzą się jednak swoimi prawami. Włókniarz wyszedł na mecz z Orkanem maksymalnie skoncentrowany i nie pozwolił rywalowi na rozwinięcie skrzydeł. Do 83. minuty zanosiło się na bezbramkowy remis. Wtedy jednak sędzia podyktował rzut karny, a pewnym jego egzekutorem okazał się Albin Maciejewski. Orkan rzucił się do odrabiania strat, ale Włókniarz nie pozwolił już sobie wydrzeć wygranej. W końcówce czerwoną kartkę obejrzał jeszcze Mieszko Śpiewak, ale chwilę później cała drużyna Włókniarza mogła cieszyć się ze zwycięstwa. Przynajmniej do kwietnia górą w lokalnym pojedynku Zelów – Buczek będzie Włókniarz.

Włókniarz Zelów – Orkan Buczek 1:0 (0:0)
Bramka: Albin Maciejewski 83-karny

Włókniarz: Pajkert – Majsak (88′ Łucki), Golański, Bendkowski, Oborowski – Wdowiak (60′ Raś), Boczkiewicz (75′ Śpiewak cz), Jakub Dregier, Pawelec, Kaliski (89′ Krajda) – Maciejewski (90′ Madej)

Orkan: Krystian Wojtczyk – Niciak, Matuszczyk, Dolot, Pałyska – Kacper Wojtczyk (87′ Puchalski), Potakowski (82′ Orski), Cukiernik (62′ Berłowski), Kowalski, Zawodziński (72′ Wroński) – Lewandowski

 

 

26
Dodaj komentarz

26 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
17 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Złamany Klub Sportowy

Boli kibic, nie lubię,ale czytam. Charakterystyka małych, zawistnych człowieczkówPodręcznikowy przykład gów……w

1 4 5 6