AKTUALNOŚCI
Piotrków: Przestała istnieć zakładka Na Żywo

Znika jedno z kultowych miejsc z wynikami piłkarskimi w internecie. Od 14 lat kibice piłkarscy w okręgu piotrkowskim, ale nie tylko, przyzwyczajeni byli do tego, że najszybciej wyniki znaleźć mogli w zakładce Na Żywo na stronie Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie. W związku z reorganizacją struktur piłkarskich postanowiono zaprzestać informowania o rezultatach.

Po raz ostatni z zakładki na Żywo można było korzystać w czasie ostatniego weekendu (28-29 września). Łódzki Futbol postara się wypełnić lukę i najszybciej, jak to możliwe, informować o wynikach meczów z boisk okręgu piotrkowskiego. Będziemy również prowadzić klasyfikację najlepszych strzelców piotrkowskiej klasy okręgowej, oraz robić tradycyjne podsumowania kolejki w tej klasie rozgrywkowej.

13
Dodaj komentarz

13 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
10 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Robert

Dziwić się,że takiej zakładki nie będzie? Ostatnio rozmawiałem z jednym z obsadowców ŁZPN bo wszystkich na całym województwie jest czterech. Podobno nikt z nich od początku sezonu nie otrzymał za swoją pracę nawet 1 zł. Czy tak się szanuje ludzi Panie Prezesie i Panowie kierownicy? Przeciez Oni pracują codziennie i wykonują najgorszą robote. Sam jestem kierownkiem jednej z drużyn,która posiada drużynę seniorów i wiele grup młodzieżowych i średnio kontaktuje się ze swoim kierownikiem obsady sędziów pewnie z 10 razy na tydzień , a gdzie inne drużyny i ich kierownicy??? Zal du** ściska jak na to sie patrzy wszystko. Warto przypomnieć… Czytaj więcej »

Berek

Stasia to oskarża, sądzi i odwołuje to jest niezawislosc

Delegat

A Pan Stasiu to kim jest? Prezesem OZPN, kierownikiem delegatury, wiceprezesem ŁZPN? Czy kierownikiem biura w OZPN Piotrków? Jakiś czas temu pisaliście, że nie przyjął propozycji od ŁZPN.

Smiech

To co sie wyrabia to jest smiech na sali!! Panie Prezesie czy osoba,ktora uzupelniala od tylu lat wyniki dla tak wielkiego grona kibiców pobierała za to wynagrodzenie na poziomie 2 tysiecy za miesiac, ze delegature czy ŁZPN na to nie stać? Nie sądze. Od klubów pobiera się określone pieniążki za wszystko. Sędziów,weryfikacje boisk,opłaty starowe,licencyje, zarejestrowanie i wyrejestrowanie zawodnika,kary finansowe itp. To nie stać Was na pare przysłowiowych stów na prowadzenie zakładki na żywo ? To może niech kluby się zgadają w tej kwestii i niech płacą tej osobie jak Wy klepiecie taką biede??

Stasiek

Powinni zaorać tę całą piotrkowską delegaturę