Wyzywał sędziego, czy był w toalecie?

Sieradzka delegatura ŁZPN będzie musiała sprawdzić, czy w drugiej połowie spotkania klasy okręgowej Słowian Dworszowice – MLKS Konopnica (1:4) kierownik gospodarzy Mariusz Tokarczyk był w toalecie, czy też obrzucił stekiem niewybrednych wyzwisk sędziego meczu. Arbiter twierdzi, że słowa określające jego rzekomą orientację seksualną padły ze strony Tokarczyka.

Inaczej tłumaczy sprawę kierownik. W protokole meczowym można przeczytać, iż na ławce rezerwowych przebywał w drugiej połowie zaledwie kwadrans, po czym udał się za potrzebą fizjologiczną do toalety.

W Dworszowicach kibice świętowali również przedwczesnego Sylwestra. W opisie pomeczowym sędziowie zaznaczyli, że przed budynkiem klubowym wybuchło sześć petard hukowych.