AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W weekend rozegrane zostaną w okręgu sieradzkim mecze ligowe klasy okręgowej, klasy A i klasy B. W dwóch grupach klasy B będą to przedostatnie kolejki rundy jesiennej. W klasie okręgowej na niezwykle ciekawe spotkanie zanosi się w Błaszkach, gdzie Piast podejmuje TS Janiszewice. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów, choć trzeba pamiętać, że może się ona zmienić.

Klasa okręgowa
(sobota – 12 października)
15:00 – Piast Błaszki – TS Janiszewice – Szandała
15:00 – MLKS Konopnica – KS Karsznice – Płuciennik
15:00 – Prosna Wieruszów – Słowian Dworszowice – Drużbicki
15:00 – GLKS Strzelce Wielkie – GKS Chojne – Dróżdż
15:00 – Hetman Rusiec – GKS Sędziejowice – WS Piotrków
15:00 – Czarni Rząśnia – MKS Zduńska Wola – Wawrzyniak
15:00 – Tęcza Brodnia – LKS Zapole – Szala
(niedziela – 13 października)
15:00 – LKS Masłowice – LZS Brąszewice – Sztraube

Klasa A
Grupa I
(sobota – 12 października)
15:00 – WKS 1957 Wieluń – Skrzynex Łaszew – Dawid Grzelak
16:00 – LKS Wierzchlas – Prosna Wyszanów – M. Nowak
16:00 – GKS Czastary – Jaga Lututów – Jasiński
Niedziela (13 października)
12:00 – KKS Kurów – Sparta Mokrsko – Bieniek
15:00 – Zawisza Pajęczno – Orzeł Galewice – Janiszewski
15:00 – LZS Krzyworzeka – LKS Kiełczygłów – Kucharski
15:00 – Płomień Makowiska – GLKS Biała – Nita
15:00 – KS Osiek – Warta Osjaków – Szandała

Grupa II
(sobota – 12 października)
15:30 – Olimpia Karsznice – LKS Pyszków – Janecka
(niedziela – 13 października)
15:00 – LGKS Charłupia Mała – Inter Sieradz-Woźniki – Bialik
15:00 – MULKS Łask – RKS Rychłocice – Rutecki
15:00 – Rokita Rokitnica – Sokół Goszczanów – Badziak
15:00 – Złoczewia Złoczew – Victoria Szadek – P. Ubycha
15:00 – Warta II Sieradz – LZS Rębieskie – Gajewczyk
15:00 – Pisia Zygry – UKS Ustków – Dankowski
15:30 – Pogoń II Zduńska Wola – LKS Kobierzycko – P. Romek

Klasa B
Grupa I
(sobota – 12 października)
15:00 – Piast Ruda – GKS Siemkowice – Antończyk
16:00 – LZS Trębaczew – Czarni II Rząśnia – Barczak
(niedziela – 13 października)
11:00 – Orion Olewin – LZS Pątnów – Goclik
12:00 – KS Radoszewice – KS Kraszkowice – Witaszek
15:00 – Park Starzenice – Zryw Ożegów – Goclik

Grupa II
(niedziela – 13 października)
11:00 – KS Czarnożyły – KS Ożarów – Kowalewski
13:00 – LZS Wydrzyn  – Feniks Komorniki – Kowalewski
14:00 – LZS Staw – Start Łubnice – Lewandowski
14:00 – LZS Młynisko – Centra Walichnowy – Buda
15:00 – Start Świątkowice – Zryw Wójcin – Bieniek

Grupa III
Niedziela (13 października)
11:00 – LZS Chrząstawa – Widawia Widawa – Brzostowski
11:00 – Korab Łask – LKS Wola Będkowska – J. Rutecki
13:00 – LZS Wrońsko – LUKS Bałucz – Owczarek
15:00 – Orzeł Wola Wiązowa – Amatorzy Zapolice – Brzostowski

Grupa IV
(niedziela – 13 października)
11:00 – MUKS Wróblew – LKS Socha – R. Ubycha
14:00 – Unia Sieradz-Męka – LKS Kamienna – Krawczyk
14:30 – TS Gruszczyce – LKS Kalinowa – R. Ubycha
15:00 – Iskra Stolec – LKS Tubądzin – Drzazga

 

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Janek

Szkoda ze sieradzcy sedziowie nie umieja napisac poprawnie protokołów bramki strzelają zawodnicy ktorych juz nie ma na boisku a zmiany tez pisane na odczep

Karol

Szandała w Błaszkach to mecz będzie trzeba nagrywać 🙂

rks-radomsko-keeza