Pilica pokazała, że niemożliwe nie istnieje

Niesamowitych emocji dostarczyło derbowe spotkanie powiatu radomszczańskiego w 6. kolejce KEEZA Klasy okręgowej (grupa. 2). KS Niedośpielin podejmował Pilicę Przedbórz, a dla obu drużyn było to spotkanie z tzw. podtekstami. Po pierwszej połowie wydawało się, że jest po meczu. Gospodarze prowadzili bowiem 3:0.

Pilica na drugą połowę wyszła jednak odmieniona. Szybko strzeliła bramkę na 3:1 (Wiktor Majewski), później złapała tzw. kontakt, a w końcówce, po trafieniach Rafała Barabasza i Jakuba Tazbira przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Inna sprawa, że gospodarze czuli się pokrzywdzeni gdyż ich zdaniem sędzia niesłusznie doszukał się spalonego przy bramce Adriana Malickiego.

To był długi wieczór w Przedborzu i z pewnością także, dla niektórych ciężki niedzielny poranek. Atmosferę wygranej można poczuć, odwiedzając chociażby Facebookowy profil Pilicy. Przedborski zespół pokazał, że tzw. Niemożliwe Nie Istnieje.

KS Niedośpielin – Pilica Przedbórz 3:4 (3:0)
Bramki: Adrian Malicki, Bartłomiej Ozga, Sebastian Kurek – Wiktor Majewski, Marek Jończyk, Rafał Barabasz, Jakub Tazbir