Rekordowe zwycięstwo UKS SMS Łódź

Aż 14:0 (7:0) pokonali piłkarze UKS SMS Łódź drużynę PTC Pabianice w meczu siódmej kolejki grupy pierwszej KEEZA klasy okręgowej. To najwyższa w tym sezonie wygrane we wszystkich grupach okręgówek. Drużyna trenera Marka Wozińskiego ma na koncie 12 punktów. Pabianiczanie nie zdobyli dotychczas ani jednego punktu i zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Aż sześciu zawodników z Łodzi zapisało na swoim koncie po dwa trafienia. Już do przerwy UKS SMS strzelił siedem bramek, a po przerwie nie zwolnił tempa – dołożył kolejnych siedem goli i wygrał w rekordowych rozmiarach.

UKS SMS Łódź – PTC Pabianice 14:0 (7:0)
Bramki: Szymon Kuna 2, Marek Grądzki 2, Mikołaj Laskowski 2, Jakub Garnysz 2, Adam Lewczuk 2, Karol Ira 2, Kacper Majkowski, Gracjan Szpucha.