AKTUALNOŚCI
Tomasz Salski znów zgłosił prezesa ŁZPN

Powracamy jeszcze do piątkowego Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego Delegatów Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Byliśmy jedną z niewielu zaproszonych redakcji i od kuchni mogliśmy się przyjrzeć wyborze nowych władz łódzkiej piłki. Ciekawostką, na którą zwróciliśmy uwagę był fakt, że podobnie jak 4 lata temu kandydaturę Adama Kaźmierczaka zgłosił Tomasz Salski.

dresy sportowe keeza

Tym razem zrobił to jednak w innych okolicznościach. Cztery lata temu musiał wykazać się dużą odwagą gdyż Kaźmierczak stanął w szranki z wieloletnim prezesem ŁZPN Edwardem Potokiem. – Śmialiśmy się z Tomkiem, że jak przegram to ŁKS może mieć ciężko – mówił delegatom nowy-stary prezes.

Teraz prezes ŁKS mógł zrobić to z uśmiechem na ustach przyznając się do tego, że cztery lata temu zagrał trochę va banque. – Jak widać jednak mieliśmy rację i tamta zmiana była łódzkiej piłce potrzebna – powiedział Salski.

Przypomnijmy, że Adam Kaźmierczak dostał 112 głosów poparcia na 113 delegatów, a był jedynym kandydatem na prezesa. – Ten jeden głos przeciwko to znak, abym nie poczuł się zbyt pewnie – śmiał się szef łódzkiej piłki.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Szara eminencja
1 miesiąc temu

Ciekawe kto zagłosował przeciw?

Michał
1 miesiąc temu

@adamisko Prezes jest rodowitym Łodzianinem, więc kobicuje ŁKS. Co w tym dziwnego?

adamnisko
1 miesiąc temu

Co wy kwasicie.Jaki ŁKS grał pierwszy mecz w Opolu wygrany 4-0 przez łodzian to prezes stał ŁZPN stał na trybunie w Opolu i kiwał ręką do włodarzy ŁKS. CO jest grane?