Stal za miękka na Polonię

Od zwycięstwa rozpoczęli rundę rewanżową klasy okręgowej juniorzy starsi Polonii Piotrków. Podopieczni Ireneusza Komara pokonali 4:0 (2:0) Stal Niewiadów. Przypomnijmy, że w przerwie między rundami Polonia przejęła zespół juniorów starszych Piotrcovii.

Przewaga lidera rozgrywek nie podlegała żadnej dyskusji. Polonia od początku dyktowała warunki i już w pierwszej połowie zdobyła dwa gole. W ósmej minucie bramkarza gości pokonał Michał Mękarski, a w siedemnastej pięknym uderzeniem z 25 metrów popisał się Łukasz Cieślik. Druga połowa przyniosła kolejne bramki, które zdobyli Łukasz Kluf (47. min) i ponownie Mękarski (70. min).

Polonia Piotrków – Stal Niewiadów 4:0 (2:0)
Bramki: Michał Mękarski 2, Łukasz Cieślik, Łukasz Kluf

Polonia: Kulbat – Eksman, Jodłowski, Cieślikiewicz, Mękarski – Ruszkiewicz, Cieślik, Gołombiewski, Jarzembowski – Adamus, Budzisz.
Na zmiany weszli: Gwóźdź, Cape, Kluf, Szafrański