AKTUALNOŚCI
Lubochnia walnęła dziesiątkę

Pierwsza wiosenna kolejka w piotrkowskiej A klasie grupie I przyniosła kilka niespodzianek. Wyniki inaugurującej wiosnę kolejki sprawiły, że doszło w niej do zmiany lidera. W grupie II piotrkowskiej A klasy niespodzianek nie było. Czołowa trójka zanotowała wygrane.

gadzety kibica keeza

 

Mecz czołowych zespołów grupy I piotrkowskiej A klasy nie przyniósł spodziewanych emocji. Jednak nikt nie przypuszczał, że konfrontacja LKS Lubochni z Ceramiką II Opoczno będzie tak jednostronnym widowiskiem. Gospodarze wygrali aż 10:0 i w nagrodę zostali nowym liderem.
Lubochnia wykorzystała potknięcie Leśnika Sitowa, który przegrał u siebie 1:2 z LKS Żarnów.  Pewną niespodzianką pierwszej kolejki była również domowa porażka 1:3 LKS Białaczów z ostatnią po rundzie jesiennej Kawalerią Tomaszów Mazowiecki.
W grupie drugiej piotrkowskiej A klasy trzy czołowe zespoły solidarnie wygrały swoje mecze. Lider Włókniarz II Zelów wysoko pokonał Motor Bujniczki. Wicelider z Gomunic przegrywał do przerwy w Przedborzu, ale ostatecznie sięgnął po komplet punktów. Tym razem nie wystąpił Tomasz Hajto (ponoć ma grać we wszystkich meczach w Gomunicach w rundzie wiosennej), ale o wyniku przesądzili inni eks-ligowcy: Radosław Kowalczyk i Rafał Bałecki.  Domową wygraną zanotowała również trzecia w tabeli Victoria Żytno, która pokonała Wartę Pławno.
Komplet wyników piotrkowskiej A klasy
Grupa I
LKS Lubochnia – Ceramika II Opoczno 10:0 (7:0)
LUKS Mroczków-Dzielna – Polonia Rokiciny 1:0 (0:0)

LKS Białaczów – Kawaleria Tomaszów 1:3 (1:3)
Zjednoczeni Budziszewice – Sparta Ostrów 0:1 (0:1)
LKS Radzice – LKS Mniszków 3:2 (1:0)
Leśnik Sitowa – LKS Żarnów 1:2 (0:1)
Grupa II
Start Niechcice – LKS Czarnocin 0:0
Włókniarz II Zelów – Motor Bujniczki 6:1 (2:1)
Pilica II Przedbórz – LUKS Gomunice 1:2 (1:0)
Pionier Baby – KS Grocholice 2:0 (1:0)
Szczerbiec II Wolbórz – Hetman-Pamapol Rusiec 1:2 (0:1)
Victoria Żytno – Warta-Carbo Pławno 2:1 (1:1)
pauzowała: LKS Wola Krzysztoporska

Autor: pejot

 

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments