Cztery bramki Bąka

Mimo iż przez około 60 minut meczu zespół Bzury Młogoszyn grał w przewadze jednego zawodnika, to uległ na własnym boisku ekipie Orła II Parzęczew 2:4. Spotkanie odbyło się w ramach 12. kolejki grupy III łódzkiej A klasy.

W całym spotkaniu wpadło aż 6 bramek. Co ciekawe, tylko dwaj zawodnicy potrafili pokonać bramkarza rywali. Obie bramki dla Bzury zdobył Łukasz Smoczyński, natomiast dla zespołu Orła Parzęczew cztery trafienia zanotował Damian Bąk.
W 35. minucie za drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę boisko opuścił jeden z zawodników Orła Parzęczew.

Bzura Młogoszyn – Orzeł II Parzęczew 2:4 (2:2)

Bzura Młogoszyn: Adam Świątkowski – Tomasz Kwiatkowski, Marcin Majchrzak, Janusz Góral, Damian Marciniak (46′ Sebastian Płócienniczak) – Jarosław Igleniec, Michał Pilarski, Dominik Jędrzejczak, Kamil Miszczak (70′ Marcin Pietrasik) – Rafał Jędrzejczak, Łukasz Smoczyński