Gol Dawida Przezaka nie dał nawet remisu

To  były miłe złego początki. Złoczewia Złoczew prowadzona przez Daniela Bakowicza, która jest beniaminkiem grupy trzeciej KEEZA Klasy okręgowej, zmierzyła się na własnym boisku w pierwszej kolejce nowego sezonu z rezerwami Warty Sieradz. Mecz rozpoczął się dla gospodarzy znakomicie, bo już w 8 minucie były zawodnik Sokoła Aleksandrów Dawid Przezak pokonał bramkarza zespołu z Sieradza.

Potem było już jednak tylko gorzej. W 20. minucie do remisu doprowadził Jakub Szulc, a po przerwie dla gole dla Warty II dołożyli Patryk Chramiec oraz Bartłomiej Sobczak i zespół trenera Łukasza Markiewicza triumfował 3:1.

Złoczewia Złoczew – Warta II Sieradz 1:3 (1:1)
Bramki: Dawid Przezak – Jakub Szulc, Patryk Chramiec, Bartłomiej Sobczak