AKTUALNOŚCI
Runda wiosenna klasy Górski A

Już w poniedziałek, 4 kwietnia, po pięciomiesięcznej przerwie startuje runda wiosenna grupy A Łódzkiej Klasy Górski. W 12. kolejce będziemy mieli kilka ciekawie zapowiadających się pojedynków.


 


GKS Ksawerów walczący o lokatę w pierwszej piątce, premiowaną przyszłorocznym udziałem w Wojewódzkiej Lidze Kuchar, podejmuje lidera – drużynę ŁKS, która do tej pory zdobyła komplet punktów. Drużyna GKS korzystając z atutu własnego boiska z pewnością nie ułatwi gościom zadania. Na stratę punktów liczą rywale każdej z drużyn.

Wicelider Widzew Łódź zagra z Łodzianką – konkurentem GKS Ksawerów do miejsca w pierwszej piątce. W meczu tym Widzew, który jest o pięć „oczek” za ŁKS nie może pozwolić sobie na stratę punktów, jeśli chce wygrać całe rozgrywki.

Ciężki mecz czeka zapewne drużynę CHKS, która gościć będzie w Kutnie i zagra z tamtejszym MKS. Będzie to pojedynek czwartej z piątą drużyną tabeli. Należy zauważyć, że dotąd jedynie Widzew wyjechał z Kutna z punktami.

W Aleksandrowie odbędzie się mecz drużyn z dolnych regionów tabeli – Sokół mający dotąd dwa zwycięstwa podejmie UKS Włókniarz Pabianice, drużynę, która na razie nie posiada punktów.

Początek wszystkich spotkań o godzinie 17.00

UKS SMS zajmujący trzecią lokatę i MKP Boruta Zgierz (pozycja dziewiąta) pauzują.

Pełna kolejka:
Sokół Aleksandrów – UKS Włókniarz Pabianice
GKS Ksawerów – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – Łodzianka Łódź
MKS Kutno – CHKS Łódź

Andrzej Sut

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments