AKTUALNOŚCI
Wzmocnienia w Kolejarzu

Tuż przed inauguracją rozgrywek I grupy Łódzkiej Ligi Juniorów szeregi Kolejarza Łódź wzmocniło czterech nowych zawodników. Pierwszym przeciwnikiem drużyny z Minerskiej w rundzie wiosennej był MKS Żychlin. Wzmocniony Kolejarz ograł rywala 7:2.


tomadex wszystko dla kibica


Co prawda, trzech z czwórki nowo pozyskanych zawodników od dłuższego czasu trenowało z zespołem, ale dopiero na kilka dni przed rozpoczęciem rundy rewanżowej zostały załatwione wszystkie formalności. Wszystkich czterech będziemy mogli na wiosnę oglądać w barwach Kolejarza.

Pierwszym z nowych zawodników jest urodzony 31.12.1994 r. Jakub Ryplewicz. Zawodnik ten reprezentował poprzednio barwy ŁKS-u Łódź, najlepiej wychodzi mu gra w środku pola, gdzie również najchętniej widzi go trener.

Drugi z nich to Michał Bojanowski, grający wcześniej w KS Victoria Łódź. Michał jest urodzony 15.08.1992 r. i jest wypożyczony na pół roku. Michał występuje na pozycji napastnika.

Trzecim piłkarzem, który wzmocnił szeregi Kolejarza jest Paweł Kuczewski (20.01.1993 r.). Paweł, podobnie jak Michał, to zawodnik dotychczas broniący barw KS Victoria Łódź i również jest wypożyczony na pół roku. Paweł preferuje grę na obronie.

Ostatnim zawodnikiem, który będzie bronił barw ŁKP jest Adrian Lipiec. Adrian pochodzi z Oleśnicy i jest bramkarzem. Dotychczas grał w łódzkim SMS-ie, do drużyny Kolejarza dołączył na zasadzie wypożyczenia.

W ramach 14. kolejki I grupy Łódzkiej Ligi Juniorów na głównym boisku Kolejarza Łódź, drużyna z Minerskiej podejmowała MKS Żychlin. Ekipa MKS-u zajmowała przed tym meczem 13. miejsce w lidze. Przez całą rundę jesienną zdobyła tylko 6 punktów, odnosząc jedno zwycięstwo i 3 remisy. Jedyną wygraną drużyna z Żychlina zanotowała w spotkaniu na własnym terenie właśnie z zawodnikami Kolejarza (2:1). Była to więc dobra okazja do rewanżu dla ŁKP.

ŁKP Kolejarz Łódź – MKS Żychlin 7:2
Bramki dla ŁKP:
Radosław Jurkowski (19′ z karnego), Krzysztof Gierlich (29′, 60′), Karol Ostróżka (57′, 70′), Jakub Szostak (80′), Damian Wesołowski (90′)

Kolejarz: Domżał Karol, Karol Ostróżka, Marcin Filipiak, Patryk Pilc, Patryk Charbicki, Michał Kierasiński, Jakub Ryplewicz, Bartosz Gosik, Krzysztof Gierlich, Radek Jurkowski, Dominik Aninowski

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments