Rezerwy Widzewa nie odpuszczają

Widzew II Łódź prezentuje wiosną znakomitą formę. W czwartkowym pojedynku 23. kolejki IV ligi łódzkiej zespół trenera Patryka Czubaka rozbił LKS Kwiatkowice 6:1 (3:0) i jest to dziewiąta wygrana z rzędu łódzkiej drużyny, która staje się czarnym koniem rywalizacji o III ligę. Kolejnego gola do swojego dorobku dołożył w Wielki Czwartek lider klasyfikacji strzelców Daniel Mąka (na zdjęciu).

Wynik pojedynku otworzył Robert Prochownik, a kolejne gole w pierwszej połowie strzelili: Filip Przybułek i Daniel Mąka. Pięć minut po wznowieniu było już 5:0 po trafieniach Ricardo Gonclavesa i Kamila Tlagi. Kwiatkowiczanie walczyli o honorową bramkę i ta sztuka udała się Alanowi Górowskiemu. Wynik na 6:1 ustalił w 78. minucie Daniel Chwałowski.

Widzew II Łódź – LKS Kwiatkowice 6:1 (3:0)
Bramki: Robert Prochownik 6, Filip Przybułek 19, Daniel Mąka 34, Ricardo Gonclaves 47, Kamil Tlaga 50, Daniel Chwałowski 78 – Alan Górowski 58

Widzew II: Ludwikowski (46′ Buczkowski) – Owczarek (71′ Pokorski), Cieślak, Lenart, Tlaga – Dawid (46′ Goncalves), Chwałowski, Przybułek – Prochownik (79′ Villarreal), Mąka (60′ Kowalczyk), Gołda (60′ Karwacki)

Kwiatkowice: Piotrowski – Różycki, Stasiak, Rzeźniczak (60′ Janiszewski), Pęgowski (83′ Kubiak) – Kwaśniak (71′ Lewandowski), Pierzyński, Jurkowski (63′ Mąkosza), Górowski – Smolarek (63′ Dzięciołowski), Wojtczak (60′ Bogdan)

Źródło: własne, RegioWyniki