GKS Bełchatów zagra w CLJ U-17

Po niezwykle zaciętym dwumeczu z Olimpią Elbląg juniorzy młodsi GKS Bełchatów wywalczyli awans do Centralnej Ligi Juniorów Under 17. Po zwycięstwie w pierwszym spotkaniu na wyjeździe 1:0, bełchatowianie już w 2. minucie rewanżowego spotkania wygrywali 1:0 i wydawało się, że nic złego im się nie może stać. Nieoczekiwanie Brunatni oddali jednak inicjatywę.

Olimpia strzeliła dwa gole i doprowadziła do dogrywki (nie liczyły się bramki zdobyte na wyjeździe). W dogrywce GKS grał w osłabieniu (czerwona kartka w 104. minucie), a Olimpia atakowała. Szczęście uśmiechnęło się jednak w 120 minucie do gospodarzy, którzy zdobyli bramkę na 2:2 i na wagę awansu do CLJ.