Skierniewice: Wyniki II rundy Pucharu Polski

Od piątku do niedzieli rozegrane zostaną spotkania Pucharu Polski na szczeblu II rundy etapu skierniewickiego. Trofeum bronią trzecioligowcy z Unii Skierniewice. Podopieczni trenera Kamila Sochy dołączą do rywalizacji później. Inny zespół z tego miasta, Widok przegrał wyjazdowy mecz z Pogonią Bełchów 1:2.

Pogoń Bełchów – Widok Skierniewice 2:1
Meteor Reczyce – Juvenia Wysokienice 3:0, walkower – Juvenia wybrała grę w Pucharze Starosty Skierniewickiego
(niedziela – 13 sierpnia)
Białka Biała Rawska – Olimpia Niedźwiada 1:5
Korona Łaguszew – Unia II Skierniewice 2:2 po 90 minutach – gospodarze nie wyszli na dogrywkę, będzie zapewne 3:0 dla Unii II