AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Powołania do reprezentacji U-14

25 młodych piłkarzy powołanych zostało na konsultację szkoleniową reprezentacji ŁZPN U14, która 20 września (środa) odbędzie się w Łodzi. Zbiórka zawodników przewidziana jest o 9:15 na obiektach MOSiR w Łodzi przy ulicy Minerskiej 19. Aż dwunastu piłkarzy gra w ŁKS, ośmiu zaś w Widzewie. Poniżej lista powołanych zawodników.

gadzety kibica keeza

 

Powołani zostali: Mikołaj Ćwikliński (ŁKS), Witold Kobyłecki (Widzew), Olaf Zuchora (ŁKS), Igor Aleszczerikowski (ŁKS), Tobiasz Nowakowski (Widzew), Marcel Pleskot (Widzew), Marceli Wójcik (Widzew), Bartosz Sobiecki (Widzew), Kacper Drwal (ŁKS), Oskar Barylski (ŁKS), Franciszek Zgoda (ŁKS), Marcel Muszyński (Widzew), Bartosz Kwiatkowski (Widzew), Jan Głąb (Widzew), Marcel Tomasik (Ceramika Opoczno), Kryspin Tomkowski (ŁKS), Jakub Szczeciński (ŁKS), Bartosz Opalczyk (ŁKS), Szymon Piekarski (GKS Bełchatów), Bartosz Terkalski (GKS Bełchatów), Krzysztof Wizner (ŁKS), Aleksander Michałowski (ŁKS), Tymon Stępiewski (ŁKS), Alan Kursa (Widzew), Kasper Baraniak (AKS SMS Łódź).

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Coach
6 dni temu

Zawodnicy, którzy otrzymali powołanie w ostatnim czasie zostali vicemistrzami Polski, więc chyba dobór zawodników został dobrze wykonany. Tym bardziej, że jest to rocznik który jako jedyny przez ostatnie kilkanaście lat awansował na finały.

Michał P.
9 dni temu

A ja mam taką propozycję. By kluby typu Widzew, ŁKS pokazały w końcu swoje super szkolenie rękoma super trenerów od U6 aż do wieku juniora starszego. Niech nie ściągają zawodników z Piotrkowa, Łowicza, Skierniewic, Zduńskiej Woli, Sieradza i innych miejscowości tylko niech zrobią coś z niczego jak ma to miejsce w innych mniejszych klubach. Taka zachęta by się sprawdzić na tle innych ośrodków szkolących w naszym województwie czy jesteśmy coś warci 😉

Do kibic
9 dni temu

Przecież tak było zawsze, jednak trzeba pamiętać, że połowa tych zawodników przyszła do Widzewa czy Łks-u z tych właśnie mniejszych klubów z mniejszych miejscowości.
Oczywiście że tam są pojedyncze perełki, które są lepsze od zawodników z „topowych” akademii w kraju.

Kibice
9 dni temu

Do małych miejscowości nikt nie jeździ bo pseudo trenerzy twierdzą że tam nie ma talentów. Dlatego polska piłka kopana wygląda tak jak wygląda. Zachwycają się np. Rakowem a w jego kadrze w porywach czterech Polaków gratulacje.

Kibic LZS
10 dni temu

Kadra oparta na zawodnikach ŁKS i Widzewa czy ktoś odwiedza inne małe miejscowości gdzie na pewno nie brakuje młodych i zdolnych chłopaków? Ruszcie tyłki pseudo trenerzy