Mają patent na Moszczenicę

Od efektownej wygranej nad Włókniarzem Moszczenica (IV liga) serię spotkań kontrolnych rozpoczęli piłkarze Mechanika Radomsko (piotrkowska klasa okręgowa). W rozegranym na sztucznej nawierzchni w Gutowie Małym meczu radomszczanie wygrali 4:1.

Początek meczu zdecydowanie należał do Włókniarza, który miał trzy znakomite okazje do strzelenia bramek. Na szczęście dla radomszczan mieli oni w bramce Rafała Dawida, który znakomitymi interwencjami ratował swój zespół od utraty goli.
Po dwudziestu minutach do głosu doszli radomszczanie, którzy w odstępie niespełna minuty za sprawą Tomasza Walioszczyka zdobyli dwa gole. W końcówce pierwszej połowy Łukasz Gloc strzelił na 3:0.
Po zmianie stron pierwsi gola strzelili piłkarze z Moszczenicy. Na listę strzelców wpisał się Przemysław Król, który jesienią grał w zespole Grabki Grabica. Na kwadrans przed końcem wyniku meczu ustalił Marek Brych.
Warto zaznaczyć, że w ekipie czwartoligowca zabrakło Adriana Malickiego, który wyjechał razem z piłkarzami Lechii Tomaszów Mazowiecki na obóz do Czarnogóry.

Mechanik Radomsko – Włókniarz Moszczenica 4:1 (3:0)
Bramki: Tomasz Walioszczyk 2, Łukasz Gloc, Marek Brych – Przemysław Król.