AKTUALNOŚCI
Szczerbiec przegrwa z Bela Vistą

W swoim drugim sparingowym meczu w okresie przygotowawczym drużyna prowadzona przez Pawła Woźniaka- Szczerbiec Wolbórz (piotrkowska klasa okręgowa) przegrał z Bela Vista Futbol Club Rio de Janeiro 2:5 (1:3). Spotkanie zostało rozegrane w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym „PTAK” w Gutowie Małym.

Rywale z Brazylii przez cały mecz byli stroną dominującą i w pełni zasłużyli swą grą na wygraną w tym spotkaniu. Szczerbiec dzięki pojedynczym przebłyskom zdołał kilkukrotnie zagrozić bramce rywala dzięki czemu w efekcie zdołał zanotować dwa trafienia. Bramki w tym spotkaniu dla wolborzan zdobywali: Wojciech Jaśkowski oraz Piotr Kowalewski (rzut karny).

Na najbliższy weekend piłkarze mają zaplanowane dwa sparingi. W sobotę udadzą się oni do Łodzi, by tam na sztucznej murawie CHKS-u rozegrać mecz kontrolny z A-klasową Polonią Rokiciny. Prawdopodobnie w niedzielę rozegrają także spotkanie rewanżowe z Bela Vista Futbol Club Rio de Janeiro.

W barwach wolborskiego klubu w meczu z rywalem z Ameryki Południowej wystąpiło kilka „nowych” twarzy:
Marcin Dąbrowski (Czarni Rząśnia),
Wojciech Jaśkowski (Polonia Piotrków Tryb.),
Dariusz Kupka (LKS Będków)

Skład wyjściowy: Urbaszek- Jagodziński, Cłapa, Olejnik, Kowalewski, Jaśkowski, Niewiadomski, Kędra, R. Niewiadomski, Kupka, Kuta
W drugiej połowie pojawili się: Gurdziołek, Maciejek, Śliwiński, Piątkowski, Szulc, Staniaszek

Źródło: szczerbiecwolborz.futbolowo.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments