UKS SMS ratuje remis

UKS SMS Łódź zremisował 2:2 (0:1) z GKS Bełchatów w meczu 2. kolejki Ligi Makroregionalnej Juniorów Młodszych. Na początku drugiej połowy oba zespoły urządziły sobie strzelaninę zdobywając trzy bramki w przeciągu zaledwie trzech minut.

Początek meczu był wyrównany chociaż to bełchatowianie mieli klarowniejsze sytuacje na zdobycie gola. Przed przerwą Brunatnym udało się objąć prowadzenie za sprawą Macieja Łabędzkiego. Po zmianie stron w przeciągu zaledwie trzech minut wynik zmienił się diametralnie. Najpierw na 2:0 podwyższył w 48. minucie Mikołaj Bociek, a 60 sekund później kontaktowego gola zdobył Krystian Matuszewski. Chwilę później było już 2:2, a wyrównał Piotr Marciniec. Mimo wielu doskonałych akcji z obu stron wynik nie uległ już zmianie.

UKS SMS Łódź – GKS Bełchatów 2:2 (0:1)
Bramki: Krystian Matuszewski 49, Piotr Marciniec 50 – Maciej Łabędzki 38, Mikołaj Bociek 48