Trzy bramki Kamila Cupriaka

Akademia Piłkarska ŁKS wygrała z Polonią Warszawa 4:2 (1:0) w spotkaniu 4. kolejki Makroregionalnej Ligi Juniorów Starszych. Łodzian do zwycięstwa poprowadził Kamil Cupriak, który w drugiej połowie strzelił warszawianom trzy bramki.

Przez pierwsze dwadzieścia minut prowadziliśmy grę. Efektem tego była bramka Rafała Kuchciaka. Później mecz się wyrównał. W drugiej połowie straciliśmy dwa gole i musieliśmy gonić wynik. Ostatecznie po trzech trafieniach Kamila Cupriaka udało nam się wygrać. Spotkanie było meczem walki, a sytuacje na boisku zmieniały się bardzo szybko – skomentował po meczu Jan Lirka, trener Akademii Piłkarskiej ŁKS.

Polonia Warszawa – Akademia Piłkarska ŁKS 2:4 (0:1)
Bramki: Aleksander Tomaszewski 51, Daniel Ciechański 58 – Rafał Kuchciak 24, Kamil Cupriak 61, 70, 75