Hat-trick Adriana Kamasa

MKS Zduńska Wola wygrał z Pogonią Zduńska Wola 6:1 (1:0) w derbowym meczu Sieradzkiej Klasy Kuchar. Trzy bramki strzelił wprowadzony po przerwie Adrian Kamas.

MKS w pierwszej połowie miał wiele dogodnych sytuacji podbramkowych, ale dopiero w 10. minucie Jakub Kulczyński pokonał bramkarza rywali. Drużyna gości broniła się bardzo dobrze przez pierwszą połowę. W drugiej odsłonie trener gospodarzy wpuścił Adriana Kamasa, a ten odwdzięczył się klasycznym hat-trickiem. Dobrze również spisał się Adrian Florczak, który strzelił rywalom dwie bramki. Honorowego gola dla gości zdobył Maciej Wojtysiak i mecz zakończył się wynikiem 6:1.

MKS Zduńska Wola – Pogoń Zduńska Wola 6:1 (1:0)
Bramki: Adrian Kamas 3, Adrian Florczak 2, Jakub Kulczyński – Maciej Wojtysiak

MKS: Przemysław Kroczyński – Kacper Gralewski, Michał Józefowicz, Artur Kopytek, Adrian Banasiak, Adrian Kamas, Witold Szewczyk, Kacper Kępiński, Adrian Florczak, Adrian Filipiak, Michał Pawlikowski, Jakub Kulczyński, Adrian Piotrowski, Dawid Klimek, Bartosz Orzeł, trener: Janusz Derdak.

Pogoń: Jakub Stawski – Kacper Kunert, Marcin Szczepaniak, Mateusz Osmulski, Łukasz Dulek, Rafał Szuboński, Mikołaj Cholewka, Krystian Gorczyński, Maciej Wojtysiak, Łukasz Stasiak, Tymoteusz Karasiński, Artur Tomaszewski, Michał Raszewski, Radosław Pluskwa, Jakub Włodarczyk, Wojciech Wolski, Szymon Student, trener: Artur Boruch.

Źródło: Lech Kulma