UKS SMS liderem ligi centralnej

Piłkarze UKS SMS Łódź zostali po 1. kolejce liderem Centralnej Ligi Juniorów Starszych. Młodzi łodzianie rozgromili na wyjeździe Broń Radom 7:0. Bliski zwycięstwa był GKS Bełchatów, który zremisował z Legią Warszawa, natomiast wysokiej porażki doznała Akademia Piłkarska ŁKS Łódź.

UKS SMS dosyć długo nie mógł poradzić sobie z defensywą rywali. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w 33. minucie, kiedy rzut karny wykorzystał Maciej Wasilewski. Oprócz niego na listę strzelców wpisywali się Dominik Głowiński, dwukrotnie Dominik Maluga i trzykrotnie Karol Świderski. GKS Bełchatów mógł wygrać z Legią Warszawa. Bełchatowianie od 81. minuty prowadzili z warszawianami 1:0 po golu Damiana Jasińskiego, ale pięć minut później piłkarze ze stolicy zdołali wyrównać po trafieniu z rzutu karnego. Nie powiodło się kompletnie piłkarzom AP ŁKS Łódź. Łodzianie przegrali na własnym boisku z ŁKS Łomża 0:3.

Broń Radom – UKS SMS Łódź 0:7 (0:2)
Bramki: Maciej Wasilewski 33-karny, Dominik Głowiński 45, Dominik Maluga 48, 51, Karol Świderski 61, 82, 86

GKS Bełchatów – Legia Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki: Damian Jasiński 81 – Michał Suchanek 88-karny

Akademia Piłkarska ŁKS Łódź – ŁKS Łomża 0:3 (0:2)