Wygrana młodego Bełchatowa

Piłkarze PGE GKS Bełchatów wygrali z Jagiellonią Białystok 4:2 (1:2) w wyjazdowym meczu 2. kolejki Centralnej Ligi Juniorów Starszych. Młodzi bełchatowianie przegrywali już 0:2, ale w drugiej połowie zdołali odwrócić losy pojedynku i wygrać.

Gospodarze bardzo szybko, ponieważ już 3. minucie objęli prowadzenie. Po dwóch kwadransach Jagiellonia strzeliła drugą bramkę. Od tego momentu inicjatywa należała do bełchatowian. Tuż przed przerwą PGE GKS strzelił kontaktowego gola. Na listę strzelców wpisał się Mikołaj Bociek. Druga odsłona rozpoczęła się najlepiej jak tylko mogła. W 47. minucie do remisu doprowadził Mateusz Świąder. Po tym trafieniu goście śmielej ruszyli do ataku. Trzecią bramkę dla bełchatowian strzelił Łukasz Bąkowicz, a jedenaście minut później końcowy rezultat ustalił Dawid Flaszka.

Jagiellonia Białystok – PGE GKS Bełchatów 2:4 (2:1)
Bramki dla Bełchatowa: Mikołaj Bociek 45, Mateusz Świąder 47, Łukasz Bakowicz 68, Dawid Flaszka 79

PGE GKS: Bruchajzer – Stępień, Górski, Świąder, Majchrowski – Bąkowicz (80′ Hertel), Bociek, Płoszka, Konecki (50′ Opyd) – Kondracki (60′ Jasiński) – Łabędzki (46′ Flaszka).