UKS SMS gromi ŁKS

UKS SMS Łódź wygrał z Akademią Piłkarską ŁKS 6:0 (4:0) w meczu derbowym rozegranym w ramach 2. kolejki Centralnej Ligi Juniorów Starszych. Dzięki tej wygranej łodzianie nadal zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Po dwie bramki dla SMS zdobyli Karol Świderski, Dominik Głowiński i Mateusz Miłosz.

Łodzianie szybko objęli prowadzenie. Do przerwy strzelili rywalom cztery gole. Ostatecznie licznik zatrzymał się na sześciu trafieniach. Wyjazdowe zwycięstwo zanotował PGE GKS Bełchatów. Brunatni przegrywali 0:2, ale przed przerwą zdołali zdobyć kontaktową bramkę, a po przerwie strzelić trzy gole i zdecydowanie wygrać. W ligowej tabeli na prowadzeniu UKS SMS Łódź. Tyle samo punktów co UKS ma jeszcze ŁKS Łomża i Polonia Warszawa. Na piątym miejscu sklasyfikowano drużynę z Bełchatowa, a na jedenastej pozycji Akademię Piłkarską ŁKS.

UKS SMS Łódź – Akademia Piłkarska ŁKS 6:0 (4:0)
Bramki: Karol Świderski 4, 40, Dominik Głowiński 20, 44, Mateusz Miłosz 80, 85

Jagiellonia Białystok – PGE GKS Bełchatów 2:4 (2:1)
Bramki dla Bełchatowa: Mikołaj Bociek 45, Mateusz Świąder 47, Łukasz Bąkowicz 68, Dawid Flaszka 79