Pogoń lepsza od Bałucza

Pogoń Zduńska Wola (IV liga łódzka) wygrała z LUKS Bałucz (sieradzka klasa okręgowa) 2:0 (0:0) w meczu sparingowym, który został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zduńskiej Woli. Bramki dla Pogoni strzelili grający trener Grzegorz Kaleta i Rafał Kurzynoga.

Zajmujący miejsce w połowie stawki klasy okręgowej piłkarze z Bałucza tylko w pierwszej połowie stawili opór gospodarzom. Pogoń ruszyła do ataku w drugiej odsłonie, a sygnał do boju dał w 65. minucie grający trener Grzegorz Kaleta, który pewnie wykorzystał rzut karny. Końcowy rezultat w 85. minucie ustalił Rafał Kurzynoga.

Pogoń Zduńska Wola – LUKS Bałucz 2:0 (0:0)
Grzegorz Kaleta 65-karny, Rafał Kurzynoga 85

Pogoń: Chruściel – Górzawski, Damian Grzelak, Krystian Grzelak, Piotrowski – Witczak, Kurzynoga, Kaczmarek, Porada – Konieczny, Ignaczak, Na zmiany wchodzili: Pyrkowski – Gorący, Kaleta, Korona, Królewiak, Cichosz.

Źródło: Krzysztof Kochelak