AKTUALNOŚCI
Poważne wzmocnienia Nieborowa

Wiele wskazuje na to, że drużyna czwartoligowego Orła Nieborów będzie w rundzie wiosennej bardzo silna. Z klubem oficjalnie związało się dwóch kolejnych graczy Marcin Kosiorek z GKS Bedlno i Radosław Domińczak z Pelikana Łowicz.

Obaj gracze swoją piłkarską karierę rozpoczynali w drugoligowym Pelikanie Łowicz. Marcin Kosiorek z rezerw łowickiego klubu po rundzie wiosennej sezonu 2009/2010 trafił do GKS Bedlno (III grupa łódzkiej klasy A). W minionej rundzie jesiennej z 12 bramkami został najlepszym strzelcem tej drużyny. Radosław Domińczak przez cały czas występował w Pelikanie, w którym w II lidze rozegrał 68 spotkań.

Wcześniej Orzeł na pół roku wypożyczył Rafała Trakula również z Pelikana Łowicz.

Źródło: Orzeł Nieborów, facebook.com

15
Dodaj komentarz

15 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
13 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
sportsmen

Fanatyk dostaniemy lanie jak wam sił starcza na 45 minut jak było to jesienia w Skierniewicach:)

FanatykOrła

Nikt w Orle nigdy nie powiedział, że się szykujemy na III ligę. A w rundzie rewanżowej dostaniecie baty od wieśniaków, że HOHO!
P.S. Gratuluję poboru z młodszych roczników, z tego co się orientuję to macie tam kilku dobrych zawodników, a drużyna z tego rocznika ma spore sukcesy na koncie. Pogratulować szkolenia.

sportsmen

Wiesniaki spod łowicza nie pamietaja lania 3-2 ale mi wzocnienia z ,,A,, klasy i okregówki buhaha załosne:)))

lol

Trolo ? Znowu ty ? – zakompleksiony Sorenciaku ! Daj hejterze luzu. Taki z ciebie lokalny patriota, typowy Polak … sam nic nie mam i nikomu nie dam. Wydaje mi się iż awans do III ligi w Skierniewicach i takie aspirację to raczej są wypowiadane z ust takich właśnie hejterów jak ty lub lokalnych kibiców takich jak ja. Ja na łamach prasy lub innych mediów nie słyszałem by Widok mierzył w III ligę lub planował jakieś ekstra transfery i prężył się jak Orzeł do awansu. Trzeba zadać sobie pytanie jak długo Orzeł pociągnie finansowo i jak długo utrzyma się na… Czytaj więcej »

ooo

Zostaja w Orle. Obaj maja duze mozliwosci.