AKTUALNOŚCI
Sędziowski kurs także w Piotrkowie

Zarząd Wydziału Sędziowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza nabór na kurs dla kandydatów na sędziów piłki nożnej. Zajęcia będą miały formę wykładów prowadzonych przez doświadczonych arbitrów. Materiał szkoleniowy oparty będzie na najnowszych wytycznych FIFA i UEFA.


tomadex wszystko dla kibica

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 stycznia 2015 roku. Kandydaci na sędziów muszą odznaczać się dobrą sprawnością fizyczną oraz mieć podstawową wiedzę na temat przepisów gry w piłkę nożną. Kurs przewidziany jest dla osób, które ukończyły 16 lat i mają minimum średnie wykształcenie lub uczęszczają obecnie do szkoły, w której nauka kończy się maturą.
Koszt kursu wynosi 90 zł (dziewięćdziesiąt złotych) i zawiera opłatę za książkę z najnowszymi Przepisami Gry w Piłkę Nożną oraz podstawowe atrybuty sędziego (gwizdek i kartki).
Kurs sędziego piłki nożnej odbywał się będzie w siedzibie Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Wysoka 6 w miesiącach styczeń – marzec, w piątki w godzinach 17.00 – 20.00.
Szkolenie zakończy się egzaminami: teoretycznym i sprawnościowym. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 44 647 46 33.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
laguna50
8 lat temu

buhahaha

„Zajęcia będą miały formę wykładów prowadzonych przez doświadczonych arbitrów”

czyli kogo????
najlepsi sędziowie z Piotrkowa sędziują dla Łodzi, Sieradza, Skierniewic

Jak chcecie coś osiągnąć to nie idźcie do Piotrkowa – lepiej podjeżdżać trochę dalej i czegoś się nauczyć

obserwatorek
8 lat temu

zgadzam sie z przedmówcą nie ma sensu sie pchać w to bagno.szkoda czasu i nerw

....
8 lat temu

tutaj to sobie dajcie spokoj…przyszli arbitrzy…
Dopoki nie nadejdzie tu pewien kres.. zmierzch… koniec ….zwał jak zwał….pewnego hm..ze tak powiem stylu zarzadzania ta instutucja..w tym okregu.pozdrawiam