Maciej Śliwa dał zwycięstwo ŁKS II

Pięć kolejek przed zakończeniem rozgrywek w II lidze zespół rezerw ŁKS Łódź nadal jet w strefie barażowej. Mało tego – po wygranej w Kołobrzegu z Kotwicą 1:0 (1:0) awansował na czwartą pozycję. Dwunastą wygraną w sezonie zapewnił drużynie trenera Marcina Pogorzały Maciej Śliwa, który pokonał Marka Kozioła w 30 minucie pojedynku.

Kibice na stadionie imienia Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu obejrzeli zacięte zawody, a obie drużyny skupiły się przede wszystkim na grze w defensywie. Jedyna bramka spotkania padła w 30. minucie po strzale Macieja Śliwy. W końcówce zarówno Kotwica jak i ŁKS II miały jeszcze swoje okazje, ale wynik już nie uległ zmianie. 29 kwietnia (poniedziałek) o 18:00 ŁKS II podejmie walczącą o uniknięcie degradacji z II ligi Olimpię Grudziądz.

Kotwica Kołobrzeg – ŁKS II Łódź 0:1 (0:1)
Bramka: Maciej Śliwa 30

ŁKS II: Kucharski – Bąkowicz, Ślęzak, Tutyskinas, Zając – Śliwa (83′ Marciniak), Kuźma, Letniowski (63′ Dynel), Łabędzki (76′ Lipień), Ricardo Goncalves do Nascimento (76′ Kamon) – Siwek (46′ Iwańczyk)