AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, klasy A oraz klasy B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.


tomadex wszystko dla kibica

Klasa okręgowa
(sobota – 30 maja)
17:00 – Start Niechcice – LKS Mierzyn – D. Łuczyński, P. Pryczek, A. Kozłowski
17:00 – GUKS Gorzkowice – LKS Lubochnia – T. Lewandowski, T. Haładaj, B. Janiec
17:30 – Omega II Kleszczów – Szczerbiec Wolbórz – P. Chmielewski, T. Krawczyk , D. Jałmużna
(niedziela – 31 maja)
16:00 – LKS Mniszków – Świt Kamieńsk – M. Kieszkowski, D. Łuczyński, M. Krasoń
17:00 – KS Poświętne – Ceramika Opoczno – T. Krawczyk, A. Łuszcz, B. Siedlecki

Klasa A grupa I
(niedziela – 31 maja)
17:00 – Kasztelan Żarnów – Skalnik Sulejów – P. Pryczek, J. Krajewski, D. Chmielewski
17:00 – LKS Białaczów – RKS Rzeczyca – I. Dróżdż, Ł. Chmal, I. Ryszkiewicz
17:00 – Kawaleria Tomaszów – Relax Czerniewice – WS Łódź
17:00 – Polonia Rokiciny – Atom Januszewice – WS Łódź
17:00 – Luciążanka Przygłów – Tęcza Janków – WS Łódź
17:00 – Pionier Baby – Syrenka Zakościele – T. Lewandowski, M. Młynarczyk, P. Kuta

Klasa A grupa II
(niedziela – 31 maja)
17:00 – GKS Rogi – Victoria Żytno – D. Łukasiński, A. Kozłowski, K. Opyd
17:00 – LKS Wola Krzysztoporska – Motor Bujniczki – T. Rośniak, M. Ledwan, P. Zaremba
17:00 – Czarni Rozprza – Start Lgota Wielka – WS Sieradz
17:00 – Grabka Grabica – Zapał Krzętów – WS Sieradz
17:00 – Polonia Gorzędów – Astoria II Szczerców – WS Sieradz
17:00 – LUKS Gomunice – Hetman Rusiec – M. Chodorowicz

Klasa B grupa I
(niedziela – 31 maja)
11:00 – Olimpia Wola Załężna – LKS Czarnocin – I. Dróżdż
15:00 – Sparta Ostrów – LKS Radzice – F. Barczak
15:00 – LKS Będków – Modrzewianka Modrzew – P. Chmielewski
15:00 – Zjednoczeni Budziszewice – IKS Inowłódź – R. Rybak
16:00 – LKS Jelnia-Krzczonów – LUKS Mroczków-Dzielna – R. Jurek
17:00 – LKS Mroczków – Błysk Aleksandrów – J. Dąbrowski

Klasa B grupa II
(niedziela – 31 maja)
15:00 – Błękitni Chabielice – Grocholice Bełchatów – F. Barczak
15:00 – Ruch Chrzanowice – Czartoria Ręczno – Ł. Sigorski
15:00 – Alfa Kleszczów – BG Sport Bąkowa Góra – E. Giermata
15:00 – Victoria Woźniki – Piast Krzywanice – R. Fares
15:00 – Warta-Carbo Pławno – LKS Dobryszyce – T. Stolarski
17:00 – ESPN Bełchatów – VIS Gidle – W. Burzyński

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments