Sarnów coraz bliżej klasy okręgowej

GLKS Sarnów/Dalików pewnie zmierza do łódzkiej klasy okręgowej. W piątek lider grupy II klasy A pokonał w spotkaniu otwierającym 20. kolejkę ligowego outsidera Kobrę Leźnica Wielka 4:1 (2:0). Dwa gole dla drużyny prowadzonej przez Henryka Stelmachowicza strzelił Marcin Czechulski.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania byli gospodarze. Już po kwadransie prowadzili zresztą 2:0, a na listę strzelców wpisali się Czechulski i Konrad Kubiak. Osiem minut po przerwie na 3:0 podwyższył Łukasz Wojtczyk. Kobra odpowiedziała trafieniem Marcina Gołasa, a wynik spotkania na 4:1 ustalił Czechulski.

GLKS Sarnów/Dalików – Kobra Leźnica Wielka 4:1 (2:0)
Bramki: Marcin Czechulski 13, 84, Konrad Kubiak 15, Łukasz Wojtczyk 53 – Marcin Gołas 62

GLKS Sarnów/Dalików: Matusiak – Paczkowski, Sikorski, Krysiak (60′ Kiełtyk), Nowacki – Szymajda (63′ Schmeichel), Jesionowski, Kubiak, Piątkowski (38′ Makowski), Wojtczyk (70′ Olczak) – Czechulski

Kobra Leźnica Wielka: Wyderka – Danis, Dobiecki (46′ Olczyk), Golas, Kalczyński – Ludwiszczak (70′ Bąk), Meresiński, Ptaszyński (78′ Aninowski), Eliasz Witczak (55′ Sobczak), Grzegorz Witczak – Zylak