AKTUALNOŚCI
OZPN Piotrków – wyniki meczów barażowych

Start Lgota Wielka nie dał żadnych szans w dwumeczu barażowym LKS Radzice wygrywając w rewanżu 3:1 (3:0), dzięki temu zapewniając sobie awans do piotrkowskiej klasy okręgowej. Wielkie emocje panowały w Łękińsku, gdzie Alfa Kleszczów straciła dużą przewagę nad LKS Czarnocin i o promocji do wyższej klasy rozgrywkowej zadecydowała dogrywka.

baraż o piotrkowską klasę okręgową
LKS Radzice – Start Lgota Wielka 1:3 (0:3), pierwszy mecz: 2:4, awans: Start Lgota Wielka

baraż o piotrkowską klasę A
Alfa Kleszczów – LKS Czarnocin p.d. 2:5 (1:4, 0:2), pierwszy mecz: 4:1, awans: LKS Czarnocin

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kasztelanfc
6 lat temu

Do kibic13, nick świadczy że sam się nie zdecydowałeś czy jesteś jeszcze w podstawówce czy już w gimnazjum. Napiętnować to sobie możesz za włąsne pieniądze, Radzice nie zapłaciły kamerzyście za te haniebne donosy dzięki którym w ogóle grały o okręgówkę. A to co zrobiła Lucia to każdy wiedział że to jest żenujące. No co by się stało gdyby frajer kamerzysta nie nagrał „amatorskiego” filmiku w Full HD? Radzice miały wtedy chyba swojego człowieka na meczu? kibic13 – już nawet nie udawaj że jesteś obiektywny, nikt nie podważa wini Luciążanki.

kibic13
6 lat temu

Do „kasztelanafc’, przede wszystkim to idź do szkoły podstawowej poniewąż dziecko w przedszkolu potrafi lepiej pisać niż Ty. A propos tego nieszczęsnego meczu, kochani kibice, działacze,zawodnicy powinniście napiętnować to co zrobiono w Luciążance, a Wy krytykujecie klub z Radzic, Który odważył się powiedzieć- dość oszustom. Brawo Panowie z Radzic, gdyby więcej osób tak reagowało piłka by wyglądała inaczej, a wśród braci piłkarskiej nie byłobo szumowin dla, których nie ma tu miejsca.

aaa
6 lat temu

Myślę ze nie pierwszy raz juz tak bylo ze ktoś z Piotrkowa grał na lewo

kasztelanfc
6 lat temu

@aaa
No wiesz jak się od początku sprawy pokazuje w mediach piotrkowskich zanim ogłoszono wyrok „ten pan jest winny” ze zdjęciem, to jest teraz smród, bo normalnie tak się nie robi. Zanim zakończono sprawę, już o wyniku było wiadomo. To sprawa karno-sądowa czy sąd koleżeński?