Pięć goli drużyny prezesa OZPN Skierniewice

Udanie rozpoczął sezon Widok Skierniewice. W zaległym meczu pierwszej kolejki skierniewickiej klasy okręgowej podopieczni trenera Rafała Rożka, który jest prezesem OZPN Skierniewice, wygrali z Pogonią Godzianów aż 5:0 (3:0) i zostali liderem ligowej tabeli. W najbliższą sobotę Widok zmierzy się na swoim boisku z Juvenią Wysokienice, która przegrała pierwszy mecz z Victorią Bielawy 2:4.

Już w 4. minucie Widok prowadził 2:0, a bramki zdobyli Krzysztof Kroć i Wojciech Wojciechowski. Na szczęście dla Pogoni gospodarze zwolnili później tempo i przed przerwą strzelili już tylko jednego gola autorstwa Eryka Zielińskiego. Dwie ostatnie bramki skierniewiczanie zdobyli w ostatnim kwadransie spotkania.

Widok Skierniewice – Pogoń Godzianów 5:0 (3:0)
Bramki: Krzysztof Kroć 2, Wojciech Wojciechowski 4, Eryk Zieliński 20, Michał Jasiński 75, Jakub Bylewski 86