AKTUALNOŚCI
Nie opuszczą Sportowej w trudnej sytuacji

Na tą informację czekali kibice GKS Bełchatów. Właściwie w komplecie Brunatni powalczą o pozostanie w I lidze. Miesięczne aneksy podpisali kolejni kluczowi zawodnicy i wychodzi na to, że oprócz kapitana Marcina Grolika (opuścił zespół jako pierwszy) i Bartłomieja Bartosiaka (przenosi się do Puław) Marcin Węglewski będzie mógł liczyć na każdego z graczy.

arsenale dresy

Aneksy podpisali: kapitan Mariusz Magiera, Marcin Sierczyński, Krzysztof Wołkowicz, Mateusz Szymorek, Michał Kołodziejski, Dawid Flaszka i Adrian Małachowski. Wcześniej w tym gronie znaleźli się: Paweł Lenarcik, Daniel Niźnik, Paweł Czajkowski, Damian Michalak, Artur Golański, Marcin Ryszka i Przemysław Zdybowicz, a dłuższe umowy z klubem mają: Kewin Komar, Mikołaj Grzelak, Bartłomiej Lisowski, Emile Thiakane, Bartosz Biel, Kacper Kondracki, Damian Warnecki, Viktor Putin i Patryk Winsztal.

Kontrakty przedłużyli także członkowie sztabu szkoleniowego: Marcin Węglewski, Kacper Jędrychowski, Patryk Rachwał i Sebastian Łukiewicz.

Z klubu odchodzi natomiast Maciej Koziara, któremu kończy się wypożyczenie z Miedzi Legnica a GKS nie przedłuża tej umowy. 24-letni pomocnik zagrał tylko w dwóch wiosennych meczach Brunatnych.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments