Przerwana seria zwycięstw rezerw Widzewa

Po dziewięciu z rzędu ligowych zwycięstwach w grupie pierwszej klasy okręgowej Widzew II Łódź zszedł z boiska pokonany. W środowy wieczór podopieczni trenera Jakuba Grzeszczakowskiego przegrali bowiem na boisku Łodzianki zaległy mecz drugiej kolejki z LKS Różyca 0:1 (0:1). Mimo porażki łodzianie nadal są liderem tabeli. W 12 meczach zdobyli 30 punktów i o dwa wyprzedzają Różycę.

Od 13 minuty widzewiacy grali w osłabieniu, bowiem arbiter ukarał czerwoną kartką Konrada Cieślaka za faul na Hubercie Mikołajczyku, który wychodził na czystą pozycję. Tuż przed końcem pierwszej połowy Michał Karpicki pokonał bramkarza Widzewa II Konrada Reszkę i jak się potem okazało był to jedyny gol tego meczu. Dla Karpickiego była to pierwsza w tym sezonie bramka w klasie okręgowej.

Ostatni kwadrans meczu to przewaga łodzian, ale nie byli oni w stanie pokonać bramkarza LKS Różyca.

Widzew II Łódź – LKS Różyca 0:1 (0:1)
Bramka: Michał Karpicki 42